Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami! Wszyscy wiemy, że nasi tatusiowie uwielbiają dostawać nowe gadżety, elektroniczne ciekawostki i przydatne akcesoria. Przedstawiamy nasze trzy pomysły na prezent, które ucieszą każdego ojca!

Wideorejestrator

Jeśli Twój tata dużo czasu spędza w samochodzie, wideorejestrator to doskonały pomysł na prezent. To nie tylko nowy gadżet, ale także przydatne akcesorium, które - rejestrując obraz z przodu i z tyłu - nagra każdą przejechaną trasę i będzie nieocenioną pomocą w przypadku incydentu drogowego.

Wideorejestator Forever VR-200, który znajdziesz w naszej ofercie, nagrywa materiał w rozdzielczości full HD, co gwarantuje wysoką jakość obrazu - wszystko przed i za samochodem zostanie precyzyjnie uwiecznione. Dodatkowo, wideorejestrator posiada przydatne funkcje, takie jak nagrywanie nocne lub przycisk awaryjnego nagrywania.

Słuchawka Bluetooth

To coś dla ojców, którzy dużo rozmawiają przez telefon - zarówno służbowy, jak i prywatny. Wysokiej jakości słuchawki bluetooth gwarantują redukcję szumów otoczenia, nawet podczas wiatru, dzięki czemu prowadzenie rozmów jest wygodne.

Kupując słuchawkę Bluetooth warto zwrócić uwagę na to, jak długo może pracować bez konieczności ładowania baterii oraz jaki jest zasięg Bluetooth. Dobrze także zobaczyć, w jaki sposób słuchawka jest zakładana na ucho - czy może być wkładana na przemian do obu oraz w jaki zaczep została wyposażona.

Słuchawka Plantronics Explorer 80 to urządzenie idealne dla osób, które na co dzień korzystają z dwóch telefonów - obsłuży zarówno urządzenie prywatne, jak i służbowe. Komunikatem głosowym poinformuje Cię o konieczności doładowania, poziomie głośności czy połączeniu z telefonem.

Słuchawki dla sportowców

Ciekawy gadżet dla ojców-sportowców - słuchawki bluetooth z automatycznym pomiarem maksymalnego pułapu tlenowego to jedyne w swoim rodzaju akcesorium. Oferują nie tylko wygodę, ale i doskonałą jakość dźwięków, redukcję szumów a nawet wzmocniony bas.

Słuchawki Sport Pulse Wirelles posiadają wbudowany monitor pracy serca i wykonują pomiar tętna w uchu wewnętrznym podczas wykonywania treningu. Dzięki temu, zawsze będziesz ćwiczyć na odpowiednim poziomie intensywności i szybciej osiągniesz założone wyniki. Słuchawki łączą się ze specjalną aplikacją Sport Life firmy Jabra, która pomoże monitorować, planować i oceniać wyniki. Odpowiednio skonfigurowana, przekaże przez słuchawki porady dotyczące wykonywanego treningu w czasie rzeczywistym.