SŁUCHAWKA BLUETOOTH SPORT PULSE WIRELLES

Nowy produkt

Przedstawiamy pierwszy na świecie sportowy zestaw słuchawkowy z automatycznym pomiarem maksymalnego pułapu tlenowego.

Więcej szczegółów

449,00 zł z vat

449,00 zł dla szt.

 • Doskonały dźwięk – teraz z pasywną redukcją szumów i wzmocnionym basem

  Pozbądź się szumów otoczenia na siłowni i skup się na wynikach! Dzięki nowym dousznym końcówkom piankowym COMPLY™ uzyskasz doskonałą jakość dźwięku, pasywną redukcję szumów i wzmocniony bas. Jabra Sport Pulse zapewni, że Twoja ulubiona lista odtwarzania będzie brzmiała jeszcze lepiej i zwiększy motywujące działanie muzyki.

  Wbudowany monitor pracy serca

  Pomiar tętna jest tak prosty, jak włożenie słuchawek do uszu. Wbudowana technologia monitorowania pracy serca mierzy tętno w uchu wewnętrznym. Jabra Sport Pulse zapewnia kliniczną dokładność i sprawia, że zawsze będziesz ćwiczyć na odpowiednim poziomie intensywności, aby poprawić swoje wyniki.

  jabra sport pulse wirelles

  Automatyczne śledzenie maksymalnego pułapu tlenowego

  Maksymalny pułap tlenowy to naukowy sposób mierzenia bezwzględnej sprawności. Opisuje maksymalny poziom tlenu, który zużywa organizm podczas ćwiczeń i pomaga określić poziom wytrzymałości. Analizę poziomów maksymalnego pułapu tlenowego można wykorzystać do poprawienia wyników. Na przykład 5% poprawa wyniku maksymalnego pułapu tlenowego zwykle skraca czas 10-kilometrowego biegu o 5 minut!
  Więcej o maksymalnym pułapie tlenowym i o sposobie poprawienia wyników można przeczytać tutaj.

  Piankowe sportowe wkładki douszne COMPLY™

  Teraz możesz słuchać bardziej potężnego dźwięku, który zapewnia pasywną redukcję szumów i wzmocniony bas.

  Aplikacja Sport Life firmy Jabra

  Skorzystaj jak najwięcej z wkładek Sport Pulse, używając aplikacji fitness firmy Jabra, która zapewni, że zawsze będziesz ćwiczyć w odpowiedniej strefie tętna.

  Planuj, monitoruj i oceniaj swoje wyniki. Wskazówki dotyczące treningu przekazywane we wkładkach dousznych dostarczają informacji w czasie rzeczywistym, aby pomóc w dostosowaniu każdego treningu.

 • KomunikacjaBluetooth
  Rodzaj mocowaniaDouszne zamknięte
góra