W dzisiejszych czasach, posiadamy coraz więcej urządzeń elektronicznych, wymagających regularnego ładowania. Smartfon, smartwatch, słuchawki bezprzewodowe - to rzeczy, których używamy na co dzień. Czy istnieje łatwiejszy sposób na korzystanie z nich, niż ładowanie każdego z osobna?

Okazuje się, że tak. Inteligentne ładowarki bezprzewodowe 3w1 umożliwiają ładowanie aż trzech urządzeń przenośnych na raz - 2 telefonów, albo smartwatcha, słuchawek oraz telefonu.

Łatwy sposób ładowania urządzeń

Ładowarka 3w1 to prosty sposób na pozbycie się kabli i szybkie naładowanie urządzeń mobilnych. Wystarczy położyć na nią swoje akcesoria, by szybko odnowić w nich zapas energii.

Elegancki design

Ładowarka bezprzewodowa wygląda elegancko. Charakteryzuje się minimalistycznym designem, posiada diody świetlne LED. Umieszczona na biurku czy komodzie, nie zajmuje dużo miejsca.

Bezpieczeństwo ładowania

Ładowarka 3w1 inteligentnie obserwuje napięcie i temperaturę, automatycznie wykrywa obce przedmioty metalowe i wybiera optymalną wydajność ładowania. Dzięki temu, korzystanie z niej do kompatybilnych urządzeń jest w pełni bezpieczne i nie grozi przepięciem, przegrzaniem czy zwarciem.

Jeśli posiadasz kilka urządzeń mobilnych, z których korzystasz na co dzień, zajrzyj do naszej oferty ładowarek 3w1. Na pewno ułatwią one codzienne ładowanie akcesoriów oraz pozwolą uwolnić się od plątaniny kabli pod biurkiem.