Lubisz uprawiać sport i szukasz urządzenia o wyglądzie klasycznego zegarka, a jednak przeznaczonego dla osób aktywnych? Być może powinieneś zainteresować się produktami marki Garmin. Ta firma to światowy lider w branży urządzeń nawigacyjnych, z których korzystają zarówno miłośnicy sportu, jak i użytkownicy samochodów, samolotów i statków. Firma Garmin produkuje jednak także wyposażone w doskonały system GPS zegarki sportowe. Na czym polega unikalność tworzonych przez nią produktów?

Wysoka jakość sprzętu

Zegarki sportowe marki Garmin to produkty przeznaczone dla osób, które chcą monitorować swoją całodobową aktywność. Nie tylko pomogą Ci na bieżąco badać swoje fizyczne osiągnięcia ale także przeanalizują Twoją kondycję i pomogą ją bezpiecznie i szybko rozwinąć. Dzięki dużemu wyborowi pasków QuickFit – od najbardziej popularnych silikonowych przez eleganckie skórzane aż po metalowe – zegarek Garmin można samodzielnie dostosować do indywidualnych preferencji.

Wśród oferowanych przez tę markę produktów znajdują się następujące serie:

- fēnix® - multisportowe zegarki GPS, całodobowo monitorujące tętno, statystyki wybranej aktywności i kontrolujące skuteczność treningu,

- Approach® - zegarki golfowe z wyjątkowo dokładnym GPS. Posiadają mapy ponad 40 000 pól golfowych z całego świata,

- Forerunner® - to zegarek przeznaczony dla biegaczy i triathlonistów, z wbudowanym pulsometrem, wysokościomierzem i kompasem,

vívo modele – w tej serii znajdują się różne modele zegarków Garmin, oferujące m.in. możliwość płacenia zbliżeniowego Garmin Pay™, całodobowe monitorowanie kondycji i tętna czy też automatyczne wykrywanie aktywności,

- Garmin Swim™ - wodoodporny zegarek rejestrujący przepłynięty dystans i osiągnięte tempo,

tactix® Bravo – elegancki zegarek do „zadań specjalnych”, przeznaczony dla osób wykonujących ćwiczenia taktyczne w terenie (np. wojskowych). Oferuje on m.in. możliwość analizy aktywności Jumpmaster oraz obsługę wojskowej siatki MGRS.

Połącz się z aplikacją Garmin Connect Mobile!

Specjalnie dla użytkowników zegarków sportowych Garmin powstała aplikacja, która nie tylko monitoruje dzienne aktywności, ale i pomaga w poprawianiu swoich wyników. Osobom, które korzystają z funkcji śledzenia aktywności, aplikacja Garmin Connect Mobile umożliwia otrzymywanie od specjalistów spersonalizowanych wskazówek, dotyczących zdrowia, właściwych nawyków i statystyk, które pomogą poprawiać Twoje wyniki. Jeżeli natomiast wybierzesz model zegarka z Bluetoothem, aplikacja poinformuje Cię nawet o prognozowanej pogodzie!

Aplikacja Garmin Connect Mobile to nie tylko możliwość analizowania swoich dziennych aktywności, ale też sposób na informowanie o nich innych osób. Chcesz dzielić się swoimi sportowymi osiągnięciami z rodziną i przyjaciółmi? Możesz robić to na platformie Garmin Connect! Uzyskaj dodatkową motywację do ćwiczeń, konkurując ze swoimi znajomymi w tygodniowych bitwach na liczbę kroków oraz porównuj wasze wyniki w czasie rzeczywistym, dzięki funkcji LiveTrack.

Zegarki sportowe marki Garmin to doskonały wybór dla osób, które szukają klasycznych urządzeń z nowoczesnymi możliwościami. Firma oferuje solidny sprzęt służący do monitorowania wyników swojej pracy w przystępnej cenie, którym zdecydowanie warto się zainteresować.