Jabra Streamer Zestaw Głośnomówiący z dźwiękiem HD

Nowy produkt

Jabra Drive Zestaw Głośnomówiący z dźwiękiem HD Zobacz w powiększeniu

Wygodne prowadzenie rozmów i przesyłanie muzyki podczas jazdy samochodem. Urządzenie automatycznie włącza i wyłącza się wraz z zapłonem. Dodatkowo możliwość podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie i dołączona do zestawu ładowarka samochodowa z dwoma gniazdami USB pozwala na podłączenie telefonu służbowego i prywatnego. 

Więcej szczegółów

158,46 zł

 • Słuchaj muzyki i prowadź rozmowy bezprzewodowo za pośrednictwem zestawu audio w samochodzie

  Jabra Streamer jest idealnym rozwiązaniem do słuchania w samochodzie muzyki zapisanej w pamięci smartfonu. Jabra Streamer podłącza się do zestawu audio samochodu za pomocą gniazda AUX 3,5 mm i do smartfonu za pomocą interfejsu Bluetooth®.

  Jabra Streamer Zestaw Głośnomówiący

  Doskonała jakość muzyki 

  Po podłączeniu urządzenia Jabra Streamer do samochodowego zestawu audio można bezprzewodowo przesyłać muzykę ze smartfonu, ciesząc się wspaniałym dźwiękiem stereo.

  Obsługa dwóch urządzeń Jabra Streamer

  Zdalna obsługa połączeń - nie musisz wyciągać smartfonu

  Zamocuj urządzenie Jabra Streamer do deski rozdzielczej samochodu i pozostaw smartfon w torebce albo kieszeni. Steruj odtwarzaniem muzyki i przewijaniem utworów za pośrednictwem panelu sterowania, przełączaj między odtwarzaniem muzyki a połączeniami i zdalnie włączaj usługę Siri lub Google Now w smartfonie.

  Zdalna obsługa połączeń JABRA STREAMER ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY

  Intuicyjne rozwiązanie Plug & Play

  Jabra Streamer to rozwiązanie niewymagające konfiguracji. Po podłączeniu do samochodowego zestawu audio i sparowaniu ze smartfonem można od razu przesyłać muzykę. Urządzenie automatycznie włącza się i wyłącza wraz z zapłonem, więc nie trzeba o nim myśleć.

  nowy zestaw jabra streamer Uniwersalny zestaw głośnomówiący z dźwiękiem HD

  Aplikacja dla urządzenia Jabra Streamer

  Nie pamiętasz, gdzie stoi samochód? Znajdź jego ostatnią lokalizację przed odłączeniem urządzenia Jabra Streamer, korzystając z funkcji znajdywania samochodu w aplikacji Jabra Assist.

  Uniwersalny zestaw głośnomówiący z najwyższą jakością dźwięku

 • Rodzaj montażuPrzenośny
góra