NOKIA 230 DUAL SIM

Nowy produkt

Pięknie wykonany, gotowy do robienia zdjęć selfie model Nokia 230 jest wyposażony w przedni aparat 2 MP z lampą błyskową LED oraz piaskowaną aluminiową pokrywę tylną, która dobrze przylega do telefonu.

Więcej szczegółów

265,00 zł z vat

265,00 zł dla szt.

 • Wykonaj zdjęcie selfie

  Model Nokia 230, wyposażony w przedni aparat 2 MP i dedykowany klawisz do zdjęć selfie, jest gotowy do rejestracji chwil, które sprawiają, że się uśmiechasz. Z przodu znajduje się lampa błyskowa LED do zdjęć selfie w nocy, a udostępnianie zdjęć w aplikacjach społecznościowych takich jak Facebook i Twitter jest bardzo łatwe.

  Poliwęglanowa obudowa

  Dzięki wytrzymałej ramie poliwęglanowej, piaskowanej aluminiowej pokrywie tylnej oraz cienkiemu profilowi telefon Nokia 230 stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności i wyjątkowej jakości wykonania.

  Latarka, radio i przeglądarka internetowa

  Model Nokia 230 jest wyposażony we wbudowaną latarkę i radio FM. Możesz pobierać bezpłatne gry firmy Gameloft co miesiąc przez rok oraz masz dostęp do większej liczby aplikacji w sklepie Opera Store. Jest to więc kompletny pakiet o doskonałym stosunku jakości do ceny.

  Większy wyświetlacz

  Ekran o przekątnej 2,8 cala świetnie się nadaje do robienia i prezentowania zdjęć, grania w gry oraz strumieniowej transmisji wideo. Możesz szybko znaleźć przydatne informacje i ulubione strony, korzystając z przeglądarki Opera Mini, wyszukiwarki Bing i serwisu MSN Weather.

  Praktyczne funkcje

  Konstrukcja telefonu Nokia 230 Dual SIM urzeknie Cię funkcjonalnością oraz eleganckim wyglądem. Możesz surfować w sieci z przeglądarkami Opera Mini lub Bing, korzystać swobodnie z Facebooka i Twittera, a na dokładkę odtwarzać pliki MP3 i wideo gdzie chcesz. Oprócz tego, w prezencie od Gameloft otrzymasz roczną subskrypcję na gry. Co miesiąc możesz pobierać jedną, wybraną przez siebie. Kolejne tytuły i aplikacje pobierzesz w atrakcyjnej cenie ze sklepu Opera Store.

 • Wybierz produktTelefon
góra