NOKIA 150 DUAL SIM

Nowy produkt

Funkcja wbudowanego radia FM i odtwarzacza MP3 sprawia, że możesz słuchać ulubionej muzyki lub cieszyć się rozrywką przez wiele godzin, grając w klasyczną grę Snake Xenzia lub Nitro Racing firmy Gameloft.

Więcej szczegółów

145,00 zł z vat

145,00 zł

 • Duży, wyraźny wyświetlacz

  Telefon Nokia 150, dzięki stylowo zaprojektowanej obudowie z poliwęglanu, który nie zmienia koloru nawet po zadrapaniu, wygląda świetnie niezależnie od sposobu użytkowania. Za sprawą imponującego ekranu o przekątnej 2,4" i baterii o niesamowitej żywotności możesz teraz dłużej korzystać z ulubionych funkcji.

  Nie przegapisz żadnej ważnej chwili.

  Dzięki aparatowi z lampą błyskową w telefonie Nokia 150, uchwycisz wszystkie ulubione chwile w dzień lub w nocy i udostępnisz je za pomocą technologii Bluetooth. Co więcej, możesz polegać na wbudowanej latarce, która pomoże odnaleźć drogę w ciemności.

  Niewyczerpalna bateria

  Wyjątkowo żywotna bateria telefonu Nokia 150 działa w trybie gotowości do 25 dni w modelu obsługującym dwie karty SIM i do 31 dni w modelu z obsługą jednej karty SIM. Tak więc możesz być w kontakcie, gdy tego najbardziej potrzebujesz. A dzięki uniwersalnej ładowarce micro USB możesz wygodnie i łatwo naładować telefon, gdziekolwiek jesteś.

góra