ALLVIEW P9 ENERGY LITE 2017 DUAL SIM

Nowy produkt

499,00 zł z vat

499,00 zł dla szt.

 •  Allview P9 Energy Lite 2017

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się ile dziennie spędzasz czasu pracując na swoim telefonie, wykonując połączenia, pisząc wiadomości, czytając aktualności czy przeglądając internet, w domu lub w pracy? W przypadku, gdy nie możesz sobie wyobrazić codzienności bez swojego smartfona, P9 Energy lite jest urządzeniem skrojonym na miarę Twoich potrzeb.

  Tyle energii, ile potrzebujesz

  Bateria o pojemności 4000mAh pomoże Ci sprostać wszystkim codziennym wyzwaniom. Pełne naładowanie wystarczy na 16 godzin rozmów, podczas gdy czas czuwania urządzenia będzie wynosić do 12 dni. W razie potrzeby możesz wydłużyć czas pracy na baterii włączając tryb Oszczędzania Energii, która ogranicza dane w tle i pozwala na synchronizację informacji tylko podczas korzystania z aplikacji.

  Po zaledwie 10 minutach ładowania P9 Energy Lite pozwoli na przeprowadzenie półtorej godziny rozmów lub wykonanie ponad 1300 zdjęć, po włączeniu funkcji Oszczędzania Energii.

  Odcisk palca idealna ochrona Twojej prywatności

  Twój smartfon wie o Tobie wiele rzeczy i lepiej, aby te informacje nie trafiły w niepowołane ręce. Przedni czytnik odcisku palca ograniczy ciekawskim dostęp do Twoich prywatnych danych.

  Niezwykła wydajność

  Procesor Octa-Core, razem z 3GB pamięci operacyjnej RAM zapewni użytkownikowi ogrom niezapomnianych doświadczeń. 32GB pamięci Flash może zostać rozszerzone nawet o 128GB za pomocą karty microSD, w trybie Single SIM. System operacyjny Android™ 7.0, Nougat jest intuicyjny i dostarcza niespotykanej do tej pory wielozadaniowości.

  Odczuwanie sensoryczne

  Ciesz się czystością obrazów wyświetlanych na 5,2-calowym wyświetlaczu IPS HD, uwydatnioną przez zakrzywienie ekranu 2,5D. Ekran dotykowy zintegrowany jest w strukturę wyświetlacza dzięki wykorzystaniu technologii OnCell. Wymiary urządzenia są stworzone idealnie do obsługi jedną ręką

 • Wybierz produktTelefon
góra