Szkło hybrydowe Hybrid Glass na cały ekran do Cat S60 2016

Nowy produkt

Szkło hybrydowe Hybrid Glass do Cat S60 Zobacz w powiększeniu

Najwyższej jakości hybrydowe szkło ochronne, gwarantuje bardzo dobre przyleganie szkła do ekranu. Skutecznie chroni przed uszkodzeniami podczas upadku. Odporne na substancje płynne, a przy tym idealnie przezroczyste, zapewnia wyrazisty obraz i żywe kolory. Grubość 0,15 mm. 

Więcej szczegółów

26,75 zł

 • Diamod Hybrid GLASS - dopasowana ochrona ekranu

  Dopracowana w najmniejszych detalach ochrona dla smartfonów o płaskich, ale nierównych ekranach, gdzie szkło hartowane nie przylega. Szkło jest eleganckie, praktycznie niewidoczne na urządzeniu, a krawędzie nie szczerbią się

  Najwyższa odporność

  Elastyczny 3-warstwowy materiał, łączący w sobie cechy szkła i tworzywa to kolejna generacja „szklanej ochrony” ekranu. Cienki, o zaledwie 0,15mm grubości, przez to bardziej elegancki nadal jest bardzo odporny na zarysowania (8H). Idealnie przezroczysty, tłumi siłę uderzenia podobnie skutecznie jak dużo grubsze szkło hartowane. Dzięki laserowemu cięciu doskonale odwzorowuje kształt ekranu (posiada wycięcia np. na czujniki, głośnik).

  Szkło hybrydowe myscreen hybrid glass do Cat S60

  Łatwy montaż

  Naklejki EasyApp ® znajdujące się w opakowaniu sprawiają, że montaż szkła przebiega szybko i sprawnie. Po usunięciu ochrony – na Twoim ekranie nie pozostanie żaden ślad.

  Odporne szkło hybrydowe do Cat S60 Myscreen

 • Twój model Caterpillar:Cat S60 2016
  Typ ochronySzkło hartowane
  Cecha szkła:Płaskie
góra