Etui Clear View Standing Cover do Samsung Galaxy S9 2018 G960

8801643098391

Nowy produkt

Etui Clear View Standing Cover do Samsung Galaxy S8 Zobacz w powiększeniu

Oryginalny Clear View Standing Cover wykonany z najwyższej jakości materiałów. Komfort użytkowania gwarantują wycięcia na wszystkie złącza systemowe, głośnik i mikrofon. Klapka funkcyjna zapewnia dostęp do najważniejszych funkcji, bez konieczności otwierania etui. 

Więcej szczegółów

161,71 zł

 • Wykonane dla mediów

  Z łatwością możesz cieszyć się pełnym widokiem wyświetlacza Infinity Display z Galaxy S9 w przezroczystej obudowie stojącej. Podczas oglądania filmu możesz odpowiednio złożyć etui, by odtwarzać materiał na telefonie w wygodny sposób.

  s9

  Kontroluj i dostosowuj z łatwością

  Można łatwo odbierać połączenia, sterować muzyką i wykonywać wiele innych czynności bez otwierania pokrywy. Dedykowany UX umożliwia dotknięcie i przesunięcie w razie potrzeby, a nawet pokazuje ważne informacje, takie jak czas, datę i poziom naładowania baterii.  Aktywowana za pomocą tagu NFC inteligentna okładka poleca również motywy pasujące do koloru okładki.

  SAMSNG S9 ETUI

  Zaprojektowany, aby chronić

  Osłoń swój telefon z każdej strony za pomocą tego typu obudowy. Bezpiecznie trzyma telefon, aby chronić plecy, a przymocowana klapka zakrywa przód, aby zapobiec porysowaniu ekranu, gdy znajduje się on w torbie lub kieszeni.

  ORYGINALNE ETUI CLEAR VIEW STANDING COVER

  Kod producenta:

  EF-ZG960CBEGWW - kolor czarny

 • Twój model Samsung:S9 2018 G960F
  Typ ochronyFuterał otwierany na bok
  Cecha futerału:Aktywne okienko, Funkcja podstawki, Odporny na wstrząsy
góra