Samsung Level Active słuchawki bluetooth dla aktywnych

Nowy produkt

Jabra Sport Pace słuchawki bluetooth do biegania Zobacz w powiększeniu

Oryginalne bezprzewodowe słuchawki Samsung EO-BG930CBEGWW przeznaczone dla osób uprawiających sport. Konstrukcja słuchawek jest odporna na pot, dzięki czemu bez obaw możesz korzystać z słuchawek podczas biegania czy ćwiczeń na siłowni. Komfortowe wkładki zapewniają wygodę podczas użytkowania. 

Więcej szczegółów

199,92 zł

 • Komfort i wygoda 

  Samsung Level Active dzięki bardziej elastycznej budowie i silikonowych końcówkach idealne dopasują się do Twoich uszu. Nawet podczas intensywnych ćwiczeń miękkie żelowe wkładki oraz wygodne zaczepy na ucho sprawią, że słuchawki pozostają na swoim miejscu. Na kablu znajduje się wbudowany pilot do sterowania utworami i głośnością. 

  Słuchawki Samsung Levell Activ E0-BG930CBEGWW

  Idealne dla osób aktywnych

  Słuchawki Samsung Level Active są pokryte powłoką P2i. Jest to specjalna warstwa, niewchłaniająca cieczy, dzięki tego możesz pocić się podczas biegu czy na siłowni i jednocześnie słuchać swoje ulubione utwory. 

  Wodoodporne słuchawki do biegania Samsung Level Active

  Kontrola aktywności

  Aplikacje S Health czy Timer Launch pozwalają na łatwą kontrole codziennej aktywności. Odbierz dane z treningu, usłysz bieżący czas lub użyj aplikacji timer do pomiaru czasu treningu lub biegu. Dzięki temu, w prosty sposób osiągniesz swoje treningowe cele. 

  Oryginalne słuchawki bluetooth do biegania

  Level Activ (EO-BG930) SAMSUNG

  Sportowe słuchawki samsung level Active oryginał

 • Rodzaj dźwiękuStereo
  Regulacja głośnościZ pozycji słuchawki
  Obsługa dwóch telefonówTak - multipoint
  Rodzaj mocowaniaDouszna + pałąk na ucho
  Maksymalny czas rozmówdo 6h
  WodoodpornośćTak
góra