SŁUCHAWKA BLUETOOTH JABRA TALK 35

TALK35

Nowy produkt

Zaprojektowana do krystalicznie czystych rozmów z redukcją szumów. Dźwięk HD. Potężna redukcja szumów. Dostosowana konstrukcja zapewniająca wygodę przez cały dzień. Długie rozmowy

Więcej szczegółów

259,00 zł z vat

259,00 zł dla szt.

 • Dźwięk HD. Potężna redukcja szumów

  Prowadź krystalicznie czyste rozmowy z dźwiękiem HD, technologią 2 mikrofonów i potężną redukcją szumów. Dźwięk HD umożliwia dźwięk szerokopasmowy, co sprawia, że rozmowy będą miały lepszą jakość. Technologia podwójnych mikrofonów zapewni, że każda osoba, z którą rozmawiasz także doświadczy wyjątkowej jakości rozmów.

  Dostosowana konstrukcja zapewniająca wygodę przez cały dzień

  Możesz wybrać preferowany styl noszenia oraz skorzystać z dostosowanego dopasowania zapewniającego wygodę przez cały dzień dzięki Ultimate Comfort EarGels™, które są dostępne w kilku rozmiarach i przylegają dokładnie do ucha.
  NOWA SŁUCHAWKA JABRA TALK 35

  Długie rozmowy

  Dzięki Talk 35 możesz prowadzić niezawodne rozmowy bezprzewodowe z wykorzystaniem Bluetooth przez cały dzień po jednym ładowaniu, które wystarczy na 6 godzin rozmów i 9 dni czuwania.

  Strumieniowanie GPS i multimediów

  Talk 35 pozwala jak najlepiej skorzystać z multimediów, umożliwiając bezprzewodowe strumieniowanie kierunków GPS, muzyki i podcastów z telefonu komórkowego.
 • KomunikacjaBluetooth
  Rodzaj mocowaniaDouszne
góra