SŁUCHAWKA BLUETOOTH JABRA TALK 25

Nowy produkt

Zaprojektowana do ułatwienia rozmów. Połączenia HD, Krystalicznie czyste rozmowy. Otrzymywanie powiadomień. Strumieniowanie GPS i multimediów Długie rozmowy. Technologia oszczędzająca energię. 

Więcej szczegółów

159,00 zł z vat

159,00 zł dla szt.

 • Połączenia HD, Krystalicznie czyste rozmowy

  Prowadź krystalicznie czyste rozmowy dzięki mikrofonowi dookólnemu i dynamicznemu głośnikowi 11 mm, które są zoptymalizowane do krystalicznie czystych rozmów o wysokiej jakości.

  Otrzymywanie powiadomień. Strumieniowanie GPS i multimediów

  Talk 25 pozwala jak najlepiej skorzystać z multimediów, umożliwiając bezprzewodowe strumieniowanie kierunków GPS, muzyki i podcastów z telefonu komórkowego. Łączy się także z komunikatami głosowymi, powiadamiającymi, kiedy należy doładować urządzenie i przedstawiającymi aktualizacje o statusie połączenia.
  słuchawka jabra talk 25

  Długie rozmowy. Technologia oszczędzająca energię

  Możesz prowadzić niezawodne rozmowy bezprzewodowe z wykorzystaniem Bluetooth przez cały dzień po jednym ładowaniu, które wystarczy na 8 godzin rozmów i 10 dni czuwania. Dzięki funkcji oszczędzania energii Talk 25 przedłuża żywotność baterii. Wyłącza się, jeśli zestaw będzie odłączony od urządzenia przez całą godzinę.

  Jest na to aplikacja

  Jabra Assist to jedyny tak unikalny na rynku asystent głośnomówiący , który pozwoli na całkowitą odmianę Twoich rozmów telefonicznych. Możesz dostosować jakość dźwięku, zmienić język komunikatów, odczytać wiadomości tekstowe* i nie tylko.

  SŁUCHAWKA BLUETOOTH JABRA TALK 25

 • KomunikacjaBluetooth
  Rodzaj mocowaniaDouszne
góra