SŁUCHAWKA BLUETOOTH JABRA ROX

Nowy produkt

Swobodne uprawienie sportu z doskonałym dźwiękiem z bezprzewodowych słuchawek. Uwolnij muzykę o bogatym, pełnozakresowym dźwięku Dolby®. Stalowy i dobrze leżący zestaw Jabra Rox Wireless jest dla entuzjastów muzyki, którzy są gotowi do działania.

Więcej szczegółów

229,00 zł z vat

229,00 zł dla szt.

 • Magnesy mocy oszczędzające baterię

  Gdy potrzebujesz przerwy, zestaw Jabra Rox również wstrzyma odtwarzanie. Po zakończeniu stosowania wkładek, wystarczy spiąć je na szyi za pomocą wyjątkowych magnesów energooszczędnych.

  Imponujący dźwięk z bezprzewodowym sterowaniem

  Rox Wireless zapewnia wysokiej jakości dźwięk z silnym basem. Zostaw telefon w kieszeni – kontroluj muzykę i połączenia bezpośrednio z wkładek dousznych.

  jabra rox słuchawki bluetooth

  Odporne na zużycie: odporny na warunki atmosferyczne I kurz

  Zestaw Rox Wireless jest zabezpieczony przed kurzem i wodą dzięki solidnej stalowej konstrukcji. Odtwarza muzykę, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

  Dobre mocowanie – nic nie wypadnie

  Zestaw Rox Wireless jest mały i lekki. Wkładki ColorCore EarGels™ zapewniają pełen dźwięk i idealne dopasowanie. Bardzo aktywne osoby mogą zastosować opcjonalne zaczepy EarWings™, aby zabezpieczyć wkładki w miejscu.

  Proste parowanie z NFC

  Masz telefon z włączoną funkcją NFC? Wystarczy dotknąć zestawu Rox Wireless i telefonu, aby sparować je szybko i bez wysiłku.
 • KomunikacjaBluetooth
  Rodzaj mocowaniaDouszne zamknięte
góra