WYMIANA DOTYKU SAMSUNG XCOVER 3 G388

Nowy produkt

Autoryzowany Serwis Urządzeń Mobilnych firmy Samsung w Szczecinie oferuje usługę wymiany dotyku w:

Samsung Galaxy Xcover 3 G388

Kod: GH96-08355A

Naprawa praktycznie od ręki.

Montujemy tylko i wyłącznie nowe, oryginalne części firmy Samsung !!!

Po naprawie telefon przechodzi wszystkie wymagane testy łącznie z testem szczelności, jeżeli urządzenie tego wymaga.

Więcej szczegółów

305,00 zł z vat

305,00 zł

 • Łatwiej nie będzie

  1. Kup usługę. Zapłać lub wybierz płatność przy odbiorze.
  2. Wyślij do nas telefon, kurierem (adres: na dole w zakładce "O nas"), nadaj do paczkomatu (SZC13L), lub przyjdź osobiście.
  3. Powiadom nas e-mailem o wysyłce i najlepiej podaj nam numer listu przewozowego.
  4. Niezwłocznie po naprawie odeślemy telefon kurierem, nadamy do wskazanego przez Ciebie paczkomatu lub odbierzesz go osobiście.

  Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Serwisowym Urządzeń mobilnych firmy Samsung w Szczecinie.

  Zapraszamy wszystkich posiadaczy sprzętu tej marki do skorzystania z naszych usług.

  Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

  Autoryzowane Centrum Serwisowe Urządzeń mobilnych firmy Samsung w Szczecinie

  Jakość naprawy

  Do wszystkich napraw używamy tylko i wyłącznie oryginalnych części firmy Samsung.

  Naprawy wykonywane są przez wyszkolonych techników przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń serwisowych, co gwarantuje najwyższą jakość usługi.

  Do wszystkich napraw używamy tylko i wyłącznie oryginalnych części firmy Samsung. Naprawy wykonywane są przez wyszkolonych techników przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń serwisowych, co gwarantuje najwyższą jakość usługi.

  Czas naprawy

  Wszystkie naprawy wykonujemy samodzielnie co gwarantuje najkrótszy, możliwy czas obsługi.

  Większość napraw wykonujemy praktycznie od ręki, w kilka godzin, często tego samego dnia, ewentualnie na następny dzień roboczy.

  Czas naprawy zależy w dużym stopniu od skali uszkodzeń oraz przestrzegania procedur nałożonych przez dział techniczny producenta urządzeń Samsung.

  Wszystkie naprawy wykonujemy samodzielnie co gwarantuje najkrótszy, możliwy czas obsługi. Większość napraw wykonujemy praktycznie od ręki, w kilka godzin, często tego samego dnia, ewentualnie na następny dzień roboczy. Czas naprawy zależy w dużym stopniu od skali uszkodzeń oraz przestrzegania procedur nałożonych przez dział techniczny producenta urządzeń Samsung.

  Testy po naprawie

  Po każdej naprawie w naszym serwisie, urządzenie przechodzi szereg testów określonych przez dział techniczny firmy Samsung.

  Dodatkowo w urządzeniach, które tego wymagają wykonywane są testy szczelności.

  Wszystkie te czynności gwarantują najwyższą jakość obsługi i eliminują w 99% prawdopodobieństwo powtórnej naprawy.

  Po każdej naprawie w naszym serwisie, urządzenie przechodzi szereg testów określonych przez dział techniczny firmy Samsung. Dodatkowo w urządzeniach, które tego wymagają wykonywane są testy szczelności. Wszystkie te czynności gwarantują najwyższą jakość obsługi i eliminują w 99% prawdopodobieństwo powtórnej naprawy.

  Dostępność części i czas naprawy

  95% części mamy na miejscu, naprawę możemy wykonać praktycznie "od ręki", jeżeli zależy Państwu aby naprawa była wykonana tego samego dnia to należy spełnić dwa warunki:

  1. Mamy sporo pracy dlatego prosimy o wcześniejsze umówienie się na usługę.

  2. Aby naprawa była wykonana tego samego dnia to urządzenie musi do nas trafić przed godziną 12.00.

  Dostępność części i czas naprawy 95% części mamy na miejscu, naprawę możemy wykonać praktycznie "od ręki", jeżeli zależy Państwu aby naprawa była wykonana tego samego dnia to należy spełnić dwa warunki: 1. Mamy sporo pracy dlatego prosimy o wcześniejsze umówienie się na usługę. 2. Aby naprawa była wykonana tego samego dnia to urządzenie musi do nas trafić przed godziną 12.00.

  Dostępność części i czas naprawy 95% części mamy na miejscu, naprawę możemy wykonać praktycznie "od ręki", jeżeli zależy Państwu aby naprawa była wykonana tego samego dnia to należy spełnić dwa warunki: 1. Mamy sporo pracy dlatego prosimy o wcześniejsze umówienie się na usługę. 2. Aby naprawa była wykonana tego samego dnia to urządzenie musi do nas trafić przed godziną 12.00.

góra