Telefon komórkowy dla Seniora Maxcom Comfort MM824

Nowy produkt

Telefon komórkowy dla Seniora Maxcom Comfort MM824 Zobacz w powiększeniu

Łatwy w obsłudze, klasyczny telefon dla seniora. Wyposażony w przycisk SOS oraz HAC, czyli współprace z aparatami słuchowymi. Podczas rozmowy nie występują zakłócenia i sprzężenia pomiędzy aparatem i telefonem. 

Więcej szczegółów

186,91 zł

 • Maxcom Comfort MM824 

  Smukły i poręczny telefon dla seniora z dwoma wygodnymi wyświetlaczami. Łatwy w obsłudze telefon w formie klasycznej “klapki”. Elegancki wygląd i drugi wyświetlacz sprawiają, że korzystanie z niego jest prawdziwą przyjemnością. Kompatybilny z aparatami słuchowymi (HAC).

  mm824 maxcom dla seniora

  Komfort i bezpieczeńswo

  Przyciski SOS - w każdej chwili możesz połączyć się z bliskimi lub z centrum pomocy. Zrób zdjęcie aparatem 2 Mpix i zapisz je na karcie pamięci MicroSD do 32GB Odtwarzaj pliki audio i wideo przy użyciu przeglądarki multimediów

  Telefon komórkowy maxcom mm824

  Ładowarka biurkowa oraz HAC i wzmocnienie głośności

  Wygodna ładowarka do postawienia na stole lub półce, która umożliwia ładowanie i wyświetlanie zegara. Aparat współpracuje z aparatami dla osób niedosłyszących w standardzie HAC -ang. Hearing Aid Compatible. Podczas rozmowy nie występują wtedy niepotrzebne zakłócenia i sprzężenia pomiędzy aparatem i telefonem.  Wzmocnienie głośności w trakcie rozmowy - jednym przyciskiem - to wygodna funkcja, która przyda się w głośnym otoczeniu.

  MAXCOM Comfort MM824

 • BudowaKlawiszowy
  System operacyjnyZwykły producenta
  Wielkość wyświetlaczaod 1,2" do 2,4 "
  Aparat głównyod 2,0 do 4,9 Mpix
  Gniazdo kart pamięciTak
  BluetoothTak
  Radio FMTak
  Dla senioraTak
  Przycisk SOSTak
  Stacja dokującaTak
  Żywotność baterii po testachWg producenta: rozmowy do 5h
  Pełna specyfikacjahttps://www.maxcom.pl/maxcom-comfort-mm824
góra