ładowarka indukcyjna Samsung EP-PG920IWEGWW

Nowy produkt

ładowarka indukcyjna Samsung EP-PG920IWEGWW Zobacz w powiększeniu

Bezprzewodowa, innowacyjna ładowarka, która naładuje Twój smartfon, bez konieczności podłączenia kabli. Idealny gadżet podczas podróży - wystarczy położyć telefon na podstawce i wygodnie go naładować. 

Więcej szczegółów

71,46 zł

 • Wyróżniająca się wzornictwem

  Na tle większości standardowych ładowarek, bezprzewodowa ładowarka Samsung wyróżnia się unikatowym, atrakcyjnym wzornictwem. Przezroczyste, przypominające szkło elementy i błyszczące wykończenie, w połączeniu z okrągłym kształtem, tworzą urządzenie, które ozdobi każde wnętrze.

  Bezproblemowe ładowanie

  Ładowanie telefonu stało się prostsze niż kiedykolwiek. Nie musisz już podłącząć kabli do smartfona - teraz wystarczy, że położysz go na podkładce ładującej.

  Swoboda bez kabli

  Z ładowarką bezprzewodową Samsung uwalniasz się od kabli, dzięki czemu łatwiej zadbać o schludną i harmoniczną przestrzeń, np. w salonie, biurze, czy też sypialni.

  Idealnie dopasowany do Galaxy S6

  Bezprzewodowa ładowarka to znakomity dodatek do Galaxy S6 i Galaxy S6 edge. Smartfon naładujesz ponownie kładąc go na ładowarce, bez konieczności kupowania dodatkowych akcesoriów. Wyświetlacz LED pokaże Ci stan ładowania za pomocą kolorów - od subtelnego niebieskiego, do żywej zieleni, gdy bateria będzie w pełni naładowanasamsung_indukcja_eppg920iwegww_szeroki4.

  Wysoka kompatybilność

  Ładowarka spełnia standard WPC i umożliwia bezprzewodowe ładowanie wielu kompatybilnych urządzeń. W przypadku każdego z nich proces przebiega niezwykle sprawnie i bez dodatkowych kabli. Kompatybilna z urządzeniami mobilnymi i obudowami do ładowania bezprzewodowego, które wspierają standard WPC.

  Dane techniczne:
  Prąd wyjściowy 2A
  Napięcie wyjściowe 5 V

  Symbol producenta:
  EP-PG920IWEGWW - biała
  EP-PG920IBEGWW - czarna

góra