Strap Moro opaska do Samsung Galaxy Watch 46mm silikonowy pasek bransoletka do zegarka wzór 15

9145576237557

Nowy produkt

Dostępny

39,92 zł z vat

 • Strap Moro opaska do Samsung Galaxy Watch 46mm silikonowy pasek bransoletka do zegarka

  Kolorowa bransoletka do Samsung Galaxy Watch, model w niebanalnym wzorze moro. Bezproblemowy montaż nowej opaski sprawia, że od teraz możesz zmieniać swoje w sposób dokładnie taki, jak sobie zażyczysz.


  Efektowny dodatek
  Opaskę Strap Moro wykonano z miękkiego tworzywa sztucznego. Choć wyróżnia się elastycznością, to można na niej polegać: nie odkształca się ani nie traci kolorów, jest przy tym bardzo atrakcyjnym dodatkiem do codziennego ubioru.


  Idealne spasowanie
  Bransoleta Strap Moro do Samsung Galaxy Watch jest skrojona na miarę. Oznacza to, że odpowiednio przylega do koperty urządzenia, w niczym nie ustępując rozwiązaniom typowo fabrycznym.


  Regulowany wymiar
  Regulowany, tradycyjny pasek możesz dokładnie dopasować do swoich potrzeb. Nie musisz martwić się, że zgubisz swoje urządzenie. Zarówno zapięcie opaski, jak i mocowanie bezpośrednio przy zegarku cechują się wytrzymałością.


  Nie tylko dekoracja
  Bransoleta Strap Moro została wykonana z bardzo mocnego tworzywa sztucznego. Oznacza to, że będzie służyć bez długi czas i nie zmieni ani swojego pierwotnego kształtu, ani koloru. Choć może pozostać z Tobą przez całe lata, to nic nie szkodzi, by zmieniać wzór kiedy tylko masz na to ochotę.

góra