Zegarek sportowy Fitbit IONIC Rozmiar uniwersalny Blue-Gray/Silver Gray

Nowy produkt

Zegarek sportowy Fitbit IONIC Blue-Gray/Silver Gray Zobacz w powiększeniu

Innowacyjny zegarek, łączący wszystkie funkcje od Fitbit. Wbudowany GPS i tryb Multi-Sport sprawią, że po skończonym treningu otrzymasz pełne podsumowanie swojej aktywności. Odporny na działanie wody, zapewnia spersonalizowany trening dla każdego. W zestawie dwa paski: rozmiar S i L.

Więcej szczegółów

1 077,24 zł

Cena w sklepie stacjonarnym: 1 096,75 zł

 • Wszystko czego potrzebujesz 

  Spersonalizowane wskazówki i spostrzeżenia. Twoje ulubione piosenki i aplikacje. Wszystkie funkcje, które kochasz od Fitbit. To jest zegarek, na który czekałeś.

  Zegarek sportowy fitbit ionic

  Wbudowany GPS i tryb Multi-sport

  Fitbit ionic wykorzystuje SmartTrack do automatycznego rozpoznawania i zapisywania ćwiczeń. Tryb Multi-sport umożliwia śledzenie określonych treningów, takich jak ciężary, biegi czy jazda na rowerze. W trybie Bike, Run lub Hike użyj wbudowanego GPS, aby zobaczyć tempo, dystans i inne kluczowe statystyki na wyświetlaczu. Podczas treningów sprawdź swoją strefę tętna w czasie rzeczywistym, aby sprawdzić, czy jesteś w strefie spalania tkanki tłuszczowej. Po skończonym treningu otrzymasz pełne podsumowanie treningu, m.in. odległość, czas oraz trasę. 

  Zegarek sportowy fitbit ionic

  Zrelaksuj się z Ftibit IONIC

  Automatyczny monitoring długości i jakości snu. Program śledzenia Fitbit umożliwia mierzenie czasu spędzonego w każdym etapie snu, a także czasu, w którym się budzisz. Ułatwi to zrozumienie jakości snu i dowiesz się, czy spędzasz wystarczająco dużo czasu na każdym jego etapie. Ustaw cichy alarm w aplikacji Fitbit, a Twój tracker obudzi Cię rano w cichej wibracji.

  fitbit ionic zegarek sportowy z wbudowanym gps

  Poziom Cardio Fitness

  Poznaj swój poziom sprawności i zobacz co możesz polepszyć. Spersonalizowany wynik Cardio Fitness pokazuje Twoje tętno spoczynkowe, które jest miarą wydajności organizmu. Wykres pokaże Ci Twój wynik w porównaniu do optymalnego. Będzie to motywacją do dalszych ćwiczeń i poprawy wyników.

  Etapy uśpienia Odpoczynkowe tętno Poziom sprawności cardio fitbit ionic

  Trening na najwyższym poziomie

  Zaprojektowany, by dawać Ci więcej wskazówek niż kiedykolwiek, Ionic obsługuje spersonalizowane treningi, które grają na ekranie i przeprowadzają Cię przez każdy ruch.

  INTELIGENTNE POWIADOMIENIA z fitbit ionic

  Odporny na działanie wody 

  Fitbit Ionic zbudowano tak, by był odporny na działanie wody i zwiększono możliwości śledzenia pływania. Po prostu uruchom tryb pływania, aby mierzyć swoje okrążenia, styl skoku, spalone kalorie i wiele więcej.

  Ionic zbudowano odporny na działanie wody fitbit ionic

  Znajdź motywację, która Cię porusza

  Ionic przechowuje i odtwarza ponad 300 piosenek, co zapewnia dodatkową przewagę w trudnych treningach lub na co dzień. Słuchaj ulubionej muzyki bez reklam i offline - wszystko to z nadgarstka. Ionic bezproblemowo łączy się z bezprzewodowymi słuchawkami Bluetooth, takimi jak Fitbit Flyer.

  WODOODPORNY FITBIT IONIC BLUE-GRAY SILVER-GREY

  Aplikacja Fitbit

  Fitbit IONIC łączy się bezprzewodowo z komputerami i synchronizuje z ponad 200 urządzeniami. Dzięki czemu możesz łatwo zapisywać dane o spożytych posiłkach oraz długości i rodzaju aktywności. Zarejestrowane treningi pojawią się w Twoim kalendarzu ćwiczeń, aby móc przeglądać to, co osiągniesz i wykorzystać dane i trendy do osiągnięcia celu. Dodatkowo możesz dodać swoich znajomych - wszystko w jednej uniwersalnej aplikacji. 

  monitoring snu z fitbit ionic

  innowacyjny zegarek sportowy fitbit ionic rozmiar uniwersalny

 • Rozmiar opaski:S 140-170mm, L 170-205mm
  Cechy opaski:Wodoodporność - na basen, Wymienne akcesoria, Budzik, Wyświetlanie połączeń i SMS-ów, Wibracja w czasie połączenia lub SMS
  Funkcje aktywności:Czas i jakość snu, Tryb wielodyscyplinowy, Pomiar dystansu, Pomiar czasu aktywności, Pomiar spalonych kalorii, Krokomierz, Podsumowanie tętna z treningu, Wydajność i obciążenie organizmu, Ustawienie godziny snu
  Wbudowane czujniki:Akcelerometr, Barometr, Czujnik oświetlenia, Magnetometr, Pulsometr, Żyroskop
  Czas pracy na baterii:Do 5 dni ciągłej pracy
góra