Opaska sportowa Fitbit Alta HR rozmiar S Black

Nowy produkt

Opaska sportowa Fitbit Alta HR S Black Zobacz w powiększeniu

Wbudowany czujnik tętna zapewnia dokładniejszy pomiar spalania kalorii. Monitoring snu pozwoli poznać Twoje nawyki i lepiej się wysypiać. Ekran OLED wyświetla powiadomienia z Twojego telefonu. Rozmiar opaski: S. Obwód nadgarstka: 140 - 170 mm. 

Więcej szczegółów

486,18 zł

 • Opaska sportowa FitBit Alta HR

  Elegancka opaska sportowa Fitbit Alta HR 

  Znajdź więcej inspiracji każdego dnia.  Fitbit Alta HR zmotywuje Cię do całodziennej aktywności. 

  nowa opaska Fitbit alta z czujnikiem tętna

  Wbudowany czujnik tętna

  Fitbit Alta HR wyposażona jest w czujnik tętna. Technologia PurePulse mierzy tętno na nadgarstku. Dzięki temu możesz dokładniej śledzić spalone kalorie i optymalizować czas spędzony na treningu. Całodobowy monitoring wydajności podczas ćwiczeń i spoczynku pozwala poznać ważne informacje na temat Twojego układu sercowo-naczyniowego.

  pomiar tętna na nadgarstku alta hr

  Kontrola codziennej aktywności

  Mierz swoje kroki, dystans, spalone kalorie, aktywnie spędzony czas i czas spoczynku. Fitbit Alta HR automatycznie wykrywa rodzaj aktywności bez potrzeby wciskania jakiegokolwiek przycisku i rejestruje najistotniejsze parametry. Śledź swoją całodzienną aktywność, a następnie stuknij ekran OLED, aby zobaczyć, jak blisko jest Twój codzienny cel. Aby pomoc Ci pozostać aktywnym przesz cały dzień opaska wysyła przyjazne powiadomienia zachęcające Cię do aktywności co godzinę. Dzięki 7-dniowej pracy na baterii w ultra-smukłej obudowie, możesz śledzić swoje postępy przez cały dzień i noc, bez konieczności ładowania.

  Fitbit alta hr fitness cardio siłownia

  Powiadomienia z telefonu

  Dzięki ekranowi OLED odbieraj powiadomienia o połączeniach, wiadomościach i kalendarzu. Nie ominie Cię żaden ważny telefon, gdy jesteś na treningu. 

  Fitbit alta hr powiadomienia z telefonu

  Śpij lepiej z Fitbit Alta HR

  Każdej nocy ciało przechodzi przez różne etapy snu: lekki sen, głęboki i REM. Dzięki możliwościom pomiaru tętna PurePulse® i czułym wykrywaczom ruchu, program śledzenia Fitbit umożliwia mierzenie czasu spędzonego w każdym etapie snu, a także czasu, w którym się budzisz. Ułatwi to zrozumienie jakości snu i dowiesz się, czy spędzasz wystarczająco dużo czasu na każdym jego etapie. Ustaw cichy alarm w aplikacji Fitbit, a Twój tracker obudzi Cię w cichej wibracji.

  Fitbit Alta HR Monitoring snu

  Aplikacja Fitbit

  Fitbit Alta HR łączy się bezprzewodowo z komputerami i synchronizuje z ponad 200 urządzeniami. Dzięki czemu możesz łatwo zapisywać dane o spożytym jedzeniu oraz długości i rodzaju aktywności. Zarejestrowane treningi pojawią się w Twoim kalendarzu ćwiczeń, aby móc przeglądać to, co osiągniesz i wykorzystać dane i trendy do osiągnięcia celu. Dodatkowo możesz dodać swoich znajomych - wszystko w jednej uniwersalnej aplikacji. 

  Aplikacja fitbit na telefon alta hr

  Znajdź swój styl

  Dostępne dodatkowo skórzane i silikonowe paski oraz metalowe bransoletki pozwolą dopasować wygląd opaski do Twojego stylu i każdej okazji.

  opaska FITBIT ALTA HR z czujnikiem tętna na nadgarstku

  Fitbit alta Hr wymienne paski

 • Rozmiar opaski:S 140-170mm
  Cechy opaski:Budzik, Wymienne akcesoria, Wyświetlanie połączeń i SMS-ów, Wibracja w czasie połączenia lub SMS
  Funkcje aktywności:Czas i jakość snu, Krokomierz, Pomiar czasu aktywności, Pomiar dystansu, Pomiar spalonych kalorii, Przypomnienie o braku aktywności, Ustawienie godziny snu
  Wbudowane czujniki:Pulsometr
  Czas pracy na baterii:Do 7 dni ciągłej pracy
góra