Szukasz nowoczesnego urządzenia monitorującego Twoją aktywność przez cały dzień? Nie zależy Ci na dodatkowych “bajerach”, ale chcesz zainwestować w sprzęt solidnej firmy? Opaska Fitbit Alta jest dla Ciebie!

Monitorowanie najważniejszych aktywności

Opaska Fitbit Alta będzie monitorować dla Ciebie całą twoją dzienną aktywność. Poinformuje Cię o:

- ilości i rodzaju Twojego dziennego ruchu. Urządzenie samodzielnie rozpozna, jakie ćwiczenia były przeprowadzane i ile czasu trwały,

- jakości Twojego snu,

- tym, że aktywności było dzisiaj zdecydowanie za mało! Opaska przypomni Ci, że warto wykonać jeszcze trochę więcej ćwiczeń.

Fitbit Alta nie tylko zbierze dla Ciebie dane o tym, ile jakiej aktywności wykonujesz w ciągu dnia. Policzy także spalone kalorie, pokonany dystans oraz pokaże Ci, ile czasu przeznaczasz na odpoczynek. Dzięki pojemnej jak na tak niewielkie urządzenie baterii, będzie działać 24h/dobę przez pięć dni.

Synchronizacja ze smartfonem

Opaska Fitbit pozostaje w stałej synchronizacji z Twoim smartfonem. Bez konieczności sięgania po telefon dowiesz się o każdej przychodzącej wiadomości czy o nieodebranym połączeniu. Urządzenie zastąpi także zegarek - wygodnie sprawdzisz na nim godzinę.

Wygodna aplikacja

Poszukujesz jednej aplikacji, umożliwiającej zapisywanie swoich treningów i posiłków? Chcesz, by sama liczyła Twoje miesięczne statystyki? Aplikacja na smartfona Fitbit jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Samodzielnie zsynchronizuje wszystkie dane o Twoich treningach i przedstawi CI ich podsumowanie. Możesz także monitorować w niej Twoją codzienną dietę.

Aplikacja umożliwi Ci porównywanie osiąganych przez Ciebie wyników z efektami Twoich znajomych. Pamiętaj - nic nie motywuje do zdrowego trybu życia bardziej, niż odrobina zdrowej rywalizacji!

Opaska Fitbit Alta to prosty model, idealny dla osób, które potrzebują urządzenia skutecznie monitorującego dzienną aktywność, ale jednocześnie nie przeładowanego zbędnymi dodatkami. Możliwość zakupu różnych wersji kolorystycznych opasek czyni urządzenie idealnym dla tych, którzy lubią dopasowywać dodatki do swoich stylizacji. Nie czekaj - pozwól zmotywować się do zdrowego stylu życia!