Allview P41 eMagic

Nowy produkt

Allview P41 eMagic Zobacz w powiększeniu

Kompaktowy smartfon na dwie karty SIM. Niezawodny i wydajny, wyposażony w system Android, który zapewnia przyjazny interfejs. Funkcja inteligentnego oszczędzania energii przedłuży działanie urządzenia i automatycznie wyłączy się po podłączeniu do ładowania.

Więcej szczegółów

194,31 zł

 • P41 eMagic

  Odkryj magię prostych, przystępnych, ale niezwykle przydatnych funkcji P41 eMagic. Kompaktowy rozmiar sprawi, że będziesz mógł go zabrać ze sobą wszędzie, a jeżeli do tej pory korzystałeś z dwóch telefonów, to na pewno docenisz dwie karty SIM w jednym urządzeniu.

  Allview p41 emagic dual sim

  Idealnie dopasowany do Twojej dłoni

  Dzięki idealnym wymiarom dla korzystania z telefonu jedną ręką  oraz wykonaniu z materiałów zapewniających pewny uchwyt, P41 eMagic jest prosty i bezpieczny w użytkowaniu.

  allview p41 emagic z 4 calowym wyświetlaczem

  Niezawodna wydajność

  P41 eMagic jest wyposażony w procesor Quad-Core oraz 1GB pamięci RAM. Urządzenie działa na systemie operacyjnym Android™ 6.0 Marshmallow, zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa oraz przyjazny interfejs. 8GB pamięci wewnętrznej można rozbudować do 128GB za pomocą karty microSD w pojedynczym trybie SIM.

  P41 eMagic wygodny smartfon z aparatem 5 mpx

  Chwytaj dzień

  Nie dopuść by cenne chwile minęły bezpowrotnie. Użyj aparatu o rozdzielczości 5Mpx  by zapisać najlepsze momenty lub zabawne historie, które będziesz mógł sobie przypomnieć  w każdej chwili. Przedni aparat jest zawsze gotowy na selfie, którymi będziesz mógł się podzielić z przyjaciółmi.

  Allview P41 eMagic z trybem panoramy i HDR

  Wyraziste obrazy, zawsze i wszędzie

  Użyj pomysłowych funkcji aparatu w celu dostosowania obrazów do warunków fotografowania i uzyskania wyników zgodnych z Twoimi oczekiwaniami.

  Panorama –  wybierz najpiękniejszy widok i powoli przesuwaj aparat z jednej strony na drugą by ująć duży obraz panoramiczny.
  Piękna Twarz – retuszuj drobne niedoskonałości by otrzymać jeszcze lepsze zdjęcie.
  HDR – dzięki tej funkcji aparat robi więcej zdjęć o różnej kompozycji i łączy je w jedną fotografię.
  Wykrywanie gestu V – ułóż dwa palce w kształt litery V, a zdjęcie zostanie zrobione automatycznie.

  Allview P41 emagic DUAL SIM

  Zielone światło dla kreatywności

  Kto powiedział, że Twoje zadanie kończy się na zrobieniu zdjęcia? Jeżeli będziesz chciał osiągnąć spektakularne efekty, pobudzić swoją kreatywną stronę, użyj narzędzi edycji dostępnych prosto z Twojego telefonu. Dodawaj filtry, ramki, przycinaj, obracaj lub reguluj inne ustawienia  by osiągnąć zamierzony efekt.

  Allview P41 eMagic Kompakotwy i wygodny

  Inteligentne oszczędzanie energii

  Czy zdarza Ci się być daleko od ładowarki bądź jakiegokolwiek źródła energii, podczas gdy akumulator Twojego telefonu jest bliski rozładowania? Z P41 eMagic nie wszystko będzie stracone! Włącz inteligentne oszczędzanie energii i przedłuż działanie swojego smartfona ograniczając aplikacje działające w tle. Opcja zostanie automatycznie wyłączona po podłączeniu telefonu do ładowania.

  Allview P41 emagic

  Bądź mądry przed szkodą

  Użyj funkcji Mobile anti-theft by kontrolować urządzenie zdalnie w przypadku zagubienia lub kradzieży. Ustaw hasło, dodaj kontakty alarmowe, a w razie nieszczęśliwych zdarzeń, zablokuj telefon lub usuń wszystkie dane z pamięci.

  allwiev_P41_emagic

 • BudowaDotykowy
  System operacyjnyAndroid
  Wielkość wyświetlaczaod 4,0" do 4,6"
  Aparat głównyod 5,0 do 7,9 Mpix
  Aparat selfieod 0,3 do 1,9 Mpix
  Pamięć wbudowana8 GB
  Gniazdo kart pamięciTak
  BluetoothTak
  WiFiTak
  GPSTak
  Radio FMTak
  Dual simTak
  Żywotność baterii po testachWg producenta: rozmowa 7h, czuwanie 130h (około 5 dni)
  Pełna specyfikacjahttps://www.allview.pl/p41-emagic.html
góra