Allview M9 Jump Solid

Nowy produkt

Allview M9 Jump Solid Zobacz w powiększeniu

Niezniszczalny telefon do pracy w najgorszych warunkach. Jeżeli lubisz poczucie pełnej kontroli i bezpieczeństwa używania tradycyjnych telefonów to Allview M9 Jump jest idealnym urządzeniem, na który możesz zawsze liczyć.

Więcej szczegółów

225,20 zł

 • M9 Jump

  Czy wspominasz z nostalgią klasyczne telefony? Lubisz poczucie pełnej kontroli i bezpieczeństwa używania tradycyjnych urządzeń? M9 Jump jest telefonem, na który możesz liczyć nawet w najgorszych warunkach.

  Allview M9 Jump

  Nigdy się nie poddawaj

  Dzięki solidnej konstrukcji, wykonanej z trwałych materiałów, telefon M9 Jump jest odporny na wszelkie wstrząsy mechaniczne. Tylna pokrywa zabezpieczona jest metalowych uchwytem, dzięki czemu telefon nie otworzy się nawet po silnym upadku. Ekran chroniony jest przed zarysowaniami za pomocą szkła Corning Gorilla Glass.

  Telefon Solid Allview M9 Jump

   Telefon, który przeżyje z Tobą podwodną przygodę

  M9 Jump jest odporny na działanie wody, zgodnie z normą IP67. Urządzenie może przebywać przez 30 minut na głębokości 1 metra pod wodą. Przednie i boczne przyciski zapewniają dostęp do funkcji telefonu, nawet w takich warunkach.

  Telefon Solid Jump

  Odporny na kurz

  M9 Jump posiada pełną ochronę przeciwpyłową, zgodną ze standardem IP67. Właśnie dlatego jest to idealny wybór dla osób pracujących przy remontach lub innych miejscach narażonych na działanie kurzu i innych pyłów. Tak samo, będzie to najlepsze rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu na plaży lub poszukiwaczy przygód, którzy wybierają trudno dostępne destynacje.

  Telefon Allview M9 Jump

  Pozostań w kontakcie

  Zmęczony ciągłym zmienianiem telefonów i kart SIM? Z M9 Jump, możesz cieszyć się korzyściami płynącymi z dwóch kart SIM w jednym urządzeniu. Co więcej, łączność 3G oraz wbudowane anteny okażą się skuteczne nawet w trudno dostępnych lokalizacjach.

  Wodoodporny Solid Allview M9 Jump

  Dodatkowa pamięć

  Rozszerz pamięć telefonu poprzez dodanie karty microSD do 64GB i trzymaj wszystkie swoje zdjęcia lub ulubioną muzykę pod ręką.

  Wstrząsoodporny Solid Allview M9 Jump

  Uchwyć moment!

  Czas pędzi, gdy przeżywasz dobre chwile. Spraw by każdy moment trwał dłużej z aparatem o rozdzielczości 5Mpx i rób zdjęcia swoim najbliższym lub zabawnym sytuacjom.

  Niezniszczelny Solid Allview M9 Jump

  Trwała bateria

  Akumulator o pojemności 1400mAH zapewnia długi czas pracy urządzenia: ponad 440 minut na rozmowy i do 280 godzin w trybie czuwania, 18 godzin nieustannego słuchania muzyki lub 3 godziny przeglądania internetu.

  Niezniszczelny telefon Solid Allview M9 Jump

  Bądź blisko znajomych

  Bądź w kontakcie z najnowszymi wiadomościami z życia Twoich znajomych, bez względu na strefę czasową. Śledź ich posty lub poinformuj ich o swoich nowych osiągnięciach.

  Wodoodporny telefon Solid Allview M9 Jump

  Dwukrotnie czystszy dźwięk

  M9 Jump jest wyposażony w dwa mikrofony, zapewniając lepszą jakość połączeń oraz redukcję szumu tła.

  Telefon dla wymagających Solid Allview M9 Jump

 • BudowaKlawiszowy
  System operacyjnyZwykły producenta
  Wielkość wyświetlaczaod 1,2" do 2,4 "
  Aparat głównyod 5,0 do 7,9 Mpix
  Gniazdo kart pamięciTak
  BluetoothTak
  Radio FMTak
  Dual simTak
  WodoodpornośćTak
  Wzmocniona konstrukcjaTak
  Żywotność baterii po testachWg producenta: rozmowa 7h czuwanie 11 dni
  Pełna specyfikacjahttp://allview.pl/m9-jump.html
góra